“Vetëm injorantët nuk e kuptojnë shitjen e rezultatit”, Kreshnik Spahiu nxjerr prapaskenat e rënda pas publikimit të listave – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

“Vetëm injorantët nuk e kuptojnë shitjen e rezultatit”, Kreshnik Spahiu nxjerr prapaskenat e rënda pas publikimit të listave

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka komentuar sërish listat e kandidatëve për deputet që publikua dje partitë politike për zgjedhjet e 25 prillit.

Sipas Spahiut dje lexuam 2 lista, njëra humbëse dhe tjetra fituese.
“Dje lexuam dy lista: Njëra humbse dhe tjetra fituese.

Humbësit kishin vendosur emrat e tyre nga frika në krye të listës. Fituesit kiahin emrat e tyre në fund sepse e kan llogaritur fitoren. Kjo është telenovelë e përsëritur e 2017. Vetëm injorantët nuk e kuptojnë shitjen e rezultatit”, shkruan Spahiu.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *