Tirane/Perdorimi i maskave per mbrojtje nga Covid 19 apo nga gjobat?-Stop-26 Shkurt 2021 – Stop
“STOP”-I JUAJ, Të Gjitha

Tirane/Perdorimi i maskave per mbrojtje nga Covid 19 apo nga gjobat?-Stop-26 Shkurt 2021

Për shkak të pandemisë së Covid 19, mbajtja e maskave mbrojtëse është bërë e detyrueshme për qytetarët në ambientet e brendshme dhe të jashtme. Klintoni ka dalë në rrugët e kryeqytetit, për të vëzhguar situatën e respektimit të kësaj mase. Shumë nga qytetarët nuk i mbajnë maskat, ose i kanë në mjekër, thjesht nga frika e gjobave të policisë

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *