Të moshuarit ndalojnë në rrugë Yuri Kim, i bëjnë kërkesën e veçantë! – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Të moshuarit ndalojnë në rrugë Yuri Kim, i bëjnë kërkesën e veçantë!

Ambasadorja amerikane Juri Kim ishte dje në Roskovec dhe u ndalua nga disa banorë të moshuar, të cilët i thanë, që të vazhdojë ta ketë kujdes Shqipërinë, pasi është vendi më i mirë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *