Supersticionet/ qytetaret mbajne hudher, apo kruhen ne vende intime-Stop-11 Tetor 2021 – Stop
“STOP”-I JUAJ, Të Gjitha

Supersticionet/ qytetaret mbajne hudher, apo kruhen ne vende intime-Stop-11 Tetor 2021

Ambasadori i parë amerikan në Shqipëri, William Reyrson, ka përshëndetur në gjuhën shqipe dhe ka falenderuar për dhënien e emrit të tij rezidencës zyrtare të ambasadorit amerikan në 30 vjetorin e rivendosjes së marrëdhënieve diplomatike mes dy vendeve. Pyetëm qytetarët, nëse janë supersticiozë dhe si e shprehin të qenit supersticiozë. Disa thonë, se kanë ters macen e zezë. Të tjerë mbajnë hudhër me vete, që të mos i kapë syri i keq. Në cdo rast përgjigjet e të intervistuarve janë plot humor.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *