Sulmet kibernetike, Rama: Akuzat bazuar në padije të thellë, ligësi ndaj vendit – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Sulmet kibernetike, Rama: Akuzat bazuar në padije të thellë, ligësi ndaj vendit

Kryeministri Edi Rama ka reaguar lidhur me akuzat politike dy sulmet kibernetike ndaj vendit tonë, më i fundit gjatë fundjavës së lënë pas.

Rama flet për akuza të bazuara në padije të thellë.

Kënaqësia që pjell kaq shumë trillime, shpotitje dhe akuza lidhur me sulmet kibernetike nga një shtet agresor, përveçse për padije të thellë mbi fushën e përtaci të madhe ndaj informacionit, flet për një ligësi të neveritshme në raport me vendin e me njerëzit e këtij vendi!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *