Dyshohet se vodhi shtëpinë e Benzemasë, ekstradohet drejt Spanjës ish-drejtori i Ujësjellësit Kurbin – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Dyshohet se vodhi shtëpinë e Benzemasë, ekstradohet drejt Spanjës ish-drejtori i Ujësjellësit Kurbin

Bashkëpunimi mes NCB-ve të INTERPOL-it të Madridit dhe Tiranës ka lejuar ekstradimin e një shtetasi shqiptar të kërkuar nga sistemi i drejtësisë spanjolle, falë marrëveshjes së nënshkruar mes Spanjës dhe Shqipëri.

Ky është Alfred Prodani, autori i dyshuar i grabitjes në shtëpinë e një futbollisti të njohur, sulmuesit Karim Benzema.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *