Stop – Thirrja e nderkombetareve dhe mendimi i qytetareve për politiken! (01 mars 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Thirrja e nderkombetareve dhe mendimi i qytetareve për politiken! (01 mars 2019)

Me tinguj pranverorë nis emisioni i sotëm, i pari për muajin mars. Renaldo u është drejtuar qytetarëve, duke i pyetur, se cfarë kanë parasysh ndërkombëtarët, kur kërkojnë nga politika shqiptare pjekuri politike e përgjegjshmëri kombëtare.Këto ditë, kur opozita ka dorëzuar mandatet,janë shtuar zërat e zyrtarëve ndëkombëtarë, që i bëjnë thirrje politikës, të gjejë zgjidhje.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *