Stop – Shtepi e re per jetimet Poka nga Samir Mane e Tirana Bank! (13 shtator 2019) – Stop
HUMANIZEM

Stop – Shtepi e re per jetimet Poka nga Samir Mane e Tirana Bank! (13 shtator 2019)

Në fund të majit, emisioni “Stop” transmetoi rastin e familjes Poka nga Kukësi me 4 fëmijë jetimë.Në atë kohë “Stop” dhe “Fundjavë ndryshe”,bënë apel për solidaritet, për një shtëpi të re për këtë familje.Samir Mane, Tirana Bank dhe Balfin grup iu përgjigjën thirrjes, duke i dhuruar familjes Poka një shtëpi të re në Golem.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *