Stop – Seance parlamentare dhe proteste “last minute”! (26 shkurt 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Seance parlamentare dhe proteste “last minute”! (26 shkurt 2019)

Paraditen e sotme Kuvendi njoftoi mbajtjen e seancës plenare, që nuk u mbajt të enjten e kaluar, për shkak të protestës.Por në orën 17.00 edhe Partia Demokratike njoftoi mbajtjen e protestës, për të moslejuar punime normale të parlamentit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *