Stop – “Rama” ne seline e PD-se, kerkon Bashen per marreveshje! (20 janar 2020)

Pas një muaji sot nisi sesioni i ri parlamentar, që do të ketë në fokus reformën zgjedhore mes mazhorancës dhe opozitës joparlamentare, pas dakordësisë së palëve pak ditë më parë. Por marrëveshja duket sikur u paralajmërua nga improvizimi i “Edi Ramës”, personazhit të emisionit “Stop”. Ky i fundit me veshjen dhe look-un e Ramës, iu drejtua selisë së PD-së, duke kërkuar rivalin e tij Lulzim Basha, në përpjekje për një marrëveshje me të.

Të Fundit