Stop – Rama-Beqja, investimi ne spitalin e Beratit dhe gjendja reale! (25 janar 2016) – Stop

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *