Stop-Nje lutje per politikanet/ Debati Rama-Meta, kush ka te drejte?!(17.06.2019) – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

Stop-Nje lutje per politikanet/ Debati Rama-Meta, kush ka te drejte?!(17.06.2019)

Gjatë paradites së sotme u publikua lajmi mbi kërcënimin e Lulzim Bashës.Pas thirrjes publike të Saimirit, që hoxha të bëjë dua për udhëheqësit e Shqipërisë, kjo ndodhi. Renaldo u është drejtuar qytetarëve, për t’i pyetur, se kush ka të drejtë në debatin mes presidentit Meta dhe kryeministrit Rama.Nuk mungojnë përgjigjet me humor për situatën politike absurde në vend.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *