Stop-Ne dashuri me Taulant Ballen, apo Elisa Spiropalin/ c’keshillojne fallxhoret.(31 dhjetor 2019) – Stop
KAMERA E FSHEHTE

Stop-Ne dashuri me Taulant Ballen, apo Elisa Spiropalin/ c’keshillojne fallxhoret.(31 dhjetor 2019)

Një vajzë, që ka “rënë në dashuri me Taulant Ballën, drejtohet te zonja Behije në Fier, për të rregulluar raportin me deputetin.Zonja Behije i jep këshilla, sesi ta bëjë për vete Taulantin dhe vec kësaj i konfidon vajzës, se është militante e PS-së dhe këtë e di gjithë fshati.Ndërsa një djalë me një “problem” të ngjashëm, i drejtohet zonjës Afërdita, për të rregulluar marrëdhënien me Elisa Spiropalin.Afërdita i këndon djalit dhe i thotë, se është i kycur, prandaj ajo do ta zhbllokojë. Por ju më dilni bashkë-është verdikti i zonjës Afërdita për djalin, që e mundon dashuria për ministren Spiropali.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *