Stop – Meta sulmon serish Ramareformat/ Shtohen kioskat ne Sarande! (03 korrik 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Meta sulmon serish Ramareformat/ Shtohen kioskat ne Sarande! (03 korrik 2019)

Komisioni Europian rrëzoi sot kërkesën e Holandës për kthimin e regjimit të vizave me Shqipërinë.Presidenti Meta ka goditur sot sërish, duke sulmuar me statuse në facebook kryeministrin Rama dhe duke e quajtur shënimin e tij “refleksione mbi Ramareformat”. Nga ana tjetër, në kryesinë e kuvendit u mblodh komisioni i ligjeve dhe të hënën do të mbahet një seancë e jashtëzakonshme për ngritjen e komisionit hetimor për shkarkimin e presidentit Meta.Më pas transmetohet një video, që tregon sesi mbinë kioskat në Sarandë, në prag të zgjedhjeve lokale.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *