Stop – Lac/ Ushqime e batanije per te prekurit nga termeti i 26 nentorit! (2 dhjetor 2019) – Stop
HUMANIZEM

Stop – Lac/ Ushqime e batanije per te prekurit nga termeti i 26 nentorit! (2 dhjetor 2019)


Fundjavë ndryshe dhe punonjësit e Albtelecom vazhdojnë nismën, për të ndihmuar të prekurit nga dëmtimet e tërmetit në qytetin e Lacit.Ata kanë paketuar ushqime e batanije e bashkë me gazetarët e balerinat e emisionit “Stop” ua kanë cuar personave në nevojë.Qytetarja Fatmira Meta në zonën e Prokurorisë së Tiranës, ka menduar të dhurojë pako me veshje të reja dimërore për banorët e prekur nga tragjedia.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *