Stop/ kur te qeshurat dhe batutat ne studio nuk permbahen! – Stop – 1 Janar 2021 – Stop
Të Gjitha

Stop/ kur te qeshurat dhe batutat ne studio nuk permbahen! – Stop – 1 Janar 2021

Një nga traditat më të bukura të programeve “Stop” të 1 janarit, është përmbledhja e humoreve në studio nga Saimiri dhe Genti.Ata bëjnë batuta me mënyrën, sesi e mori Rama drejtimin e PS-së. Më pas ata thonë, se Rama nuk do t’i zbresë kalit, derisa të ngordhë kali. Saimiri e Genti spërkaten me alkool në studio dhe thonë, se kur të kthehen në shtëpi, do bëjnë sherr me gratë, se pse kanë pirë alkool.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *