Stop – Korce/ Prostituta e mitur shet trupin, per te mbajtur familjen! (15 tetor 2019) – Stop
KAMERA E FSHEHTE

Stop – Korce/ Prostituta e mitur shet trupin, per te mbajtur familjen! (15 tetor 2019)


Më pas, i inflitruari i emisionit “Stop” takon një 16 vjecare në shtëpinë e Lacit dhe bëjnë Pazar për tarifat e shërbimeve seksuale.Ata bien dakord për 50 mijë lekë të vjetra paradhënie, ndërsa takimi do të realizohet në shtëpinë e Lacit.Vajza e mitur tregon, se ka sjellë në jetë një fëmijë 6 muajsh e me të ardhurat e saj mban familjen. Ajo thotë, se ka punuar në Tiranë, Durrës, Shijak, Fushë-Krujë e Kosovë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *