Stop -Fishekzjarret/ policia i ndalon, por tregtaret i shesin lirisht te gjitha. (17 dhjetor 2019)

Policia si cdo fundviti, i ka shpallur luftë shitjes së fishekzjarreve për festa, si mjete të rrezikshme. Madje ditën e djeshme është publikuar edhe një aksion i policisë për sekuestrimin e mjeteve piroteknike.Por “Stop” sjell me zë dhe figurë, sesi shiten fishkezjarret e ndaluara. Tregtarët të ofrojnë modele dhe fuqi të ndryshme.Torta, tuba, kapsolla, shatërvan, Zeus, janë disa nga modelet, që ofrojnë tregtarët në shitje.

Të Fundit