Stop -Fishekzjarret/ policia i ndalon, por tregtaret i shesin lirisht te gjitha. (17 dhjetor 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop -Fishekzjarret/ policia i ndalon, por tregtaret i shesin lirisht te gjitha. (17 dhjetor 2019)

Policia si cdo fundviti, i ka shpallur luftë shitjes së fishekzjarreve për festa, si mjete të rrezikshme. Madje ditën e djeshme është publikuar edhe një aksion i policisë për sekuestrimin e mjeteve piroteknike.Por “Stop” sjell me zë dhe figurë, sesi shiten fishkezjarret e ndaluara. Tregtarët të ofrojnë modele dhe fuqi të ndryshme.Torta, tuba, kapsolla, shatërvan, Zeus, janë disa nga modelet, që ofrojnë tregtarët në shitje.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *