Stop- Femijet rrine ne shtepi me Stop/ Izolimi i Roza Latit! ( 5 Qershor 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop- Femijet rrine ne shtepi me Stop/ Izolimi i Roza Latit! ( 5 Qershor 2020)

Edhe këtë të premte nuk kanë munguar videot e fëmijëve, të cilët performojnë, duke iu përgjigjur nismës së emisionit tonë “Rri në shtëpi –rri me Stop”.Roza Lati është personazhi i rradhës, që tregon eksperiencën e qëndrimit në shtëpi, gjatë ditëve të izolimit. Ajo përshkruan ekspericën e saj dhe gjërat me të cilat është marrë në një periudhë të pazakontë për të gjithë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *