STOP – EMISIONI 80 (SEZONI 3) – Stop
STOP

STOP – EMISIONI 80 (SEZONI 3)

Hitparade i absurdit shqiptar…?!

Një autobuz kullon brenda si cezmë, aq sa duket sikur ka ardhur uji në mjetin e transportit publik. Në fushë-Krujë një furgon nxjerr tym, si të ishte fabrikë zifti.Shoferi i autobuzit të linjës Institut-qendër, është filmuar zbathur, ndërsa qarkullon në qytet. Një i ri është kapur pas autobuzit në lëvizje dhe duket se kërkon të mbërrijë në destinacion në këtë mënyrë të rrezikshme. Janë këto disa nga videot e shfaqura dhe të komentuara në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën e përjavshme “hitparade i absurdit shqiptar”…?!

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *