STOP – EMISIONI 53 – Stop
STOP

STOP – EMISIONI 53

“Perceptimet” e Ramës, Bushatit dhe Joleza Kokës mbi gjeneratën!

Kryeministri Rama ishte në qytetin e Shkodrës dhe bashkë me ministrin e jashtëm Ditmir Bushati, shpjeguan konceptin e tyre mbi gjeneratën. Një gjë të ngjashme bëri disa javë më parë edhe kryetarja e FRESH-it, Joleza Koka. Më pas disa video të qytetarëve për rrugën “7 Marsi”, për Hidrovorin e Bisht-Pallës dhe kontrollin e pasaportave në doganën e Durrësit.

 

Shëndetësi falas apo mungesë shërbimesh bazë?!

Në këtë pjesë trajtohet mungesa e shërbimeve bazë në spitale, ndërsa kryeministri Rama dhe anëtarë të qeverisë trumbetojnë cdo ditë shëndetësinë falas. Në Spitalin e Traumës provuam të kemi bombul oksigjeni, por u detyruam ta marrim me qira tek një klinikë private brenda oborrit të spitalit.

 

Vijon “operacioni” i rrugëve të Tiranës!

Rruga pranë TEG por edhe shumë të tjera vazhdojnë të vuajnë nga “operacioni” i panevojshëm dhe i pambyllur.Në Kamëz po venë tuba uji të ndryshkur. Ndërsa pranë Ambasadës Amerikane një tabelë reklame ka zënë një pjesë të bëshme të trotuarit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *