STOP-EMISIONI 41(Sezoni 8) 31 Tetor 2022-Zbulohet dokumenti i rralle i ndryshimit te ores i vitit 1916. – Stop
STOP

STOP-EMISIONI 41(Sezoni 8) 31 Tetor 2022-Zbulohet dokumenti i rralle i ndryshimit te ores i vitit 1916.

Ditën e djeshme u bë ndryshimi i orës, që ndodh dy herë në vit. “Stop” ka siguruar një dokument të vitit 1916, që treagon, sesi në fund të prillit, Shqipëria ndryshonte orën, duke futur në fuqi atë, që quhej “kohë veret” dhe që është në fuqi deri në fund të shtatorit.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *