STOP – EMISIONI 26 (SEZONI 2)

Situata tragji-komike në “Stop”
Në këtë puntatë të “Stop” shfaqen disa situata, sa absurde aq edhe qesharake. 2 gomerë që transportohen me një makinë, një varkë me flamurin e PS, një kamion me dru,një makinë që transportohet në portobagazhin e një tricikli dhë një qen që “respekton” semaforin kur polici kalon me të kuqe. Janë këto fotot dhe videot e transmetuara dhe komentuara në “Stop” –i e sotëm.

Të Fundit