STOP-EMISIONI 196(Sezoni 6) 7 Qershor 2021-Hitparade i absurdit shqiptar. – Stop
STOP

STOP-EMISIONI 196(Sezoni 6) 7 Qershor 2021-Hitparade i absurdit shqiptar.

Disa fëmijë në Linzë i bëjnë thirrje qeverisë dhe kryeministrit, që të rregullojë rrugën e tyre, pasi nuk munden të lëvizin e të shkojnë në shkollë. Një qytetare tregon, se numri i telefonit i Ministrisë së Jashtme nuk ekziston. Ish-tregu në zonën e “Ali Demi”-t, është kthyer në një kënetë, ku vec të tjerash hidhen edhe mbeturinat. Janë këto disa nga episodet, që shfaqen e komentohen në emisionin e sotëm “Stop”, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *