STOP – EMISIONI 11 (SEZONI 4) 17 shtator 2018 Hitparade i absurdit – Stop
STOP

STOP – EMISIONI 11 (SEZONI 4) 17 shtator 2018 Hitparade i absurdit

Një vajzë është filmuar teksa vjedh të brendshme në dyqan. Autobuzi i Ndroqit bën kthesa në mes të rrugës, duke u kthyer në burim aksidentesh. Një qytetar ka filmuar makaronat e markës “divella”, ku duken mizat që ushqehen para, se produkti t’u shkojë njerëzve. Këto janë disa nga videot, që shfaqen dhe komentohen në emisionin e sotëm, në rubrikën e përjavshme “hitparade i absurdit”.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *