Stop – Durrës, mjaftojnë pak minuta shi dhe ujërat e zeza pushtojnë trotuaret – Stop
“STOP”-I JUAJ

Stop – Durrës, mjaftojnë pak minuta shi dhe ujërat e zeza pushtojnë trotuaret

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *