Stop – Deputetet “tradhtare” te listave, qe bene betimin! (15 mars 2019) – Stop
Të Gjitha

Stop – Deputetet “tradhtare” te listave, qe bene betimin! (15 mars 2019)

Në prag të protestës së rradhës të opozitës shqiptare,Renaldo u është drejtuar qytetarëve, për t’i pyetur për deputetët “tradhëtarë”, që bënë betimin dhe morën mandatin në parlament.Ata u përzgjodhën nga krerët e partive, të cilët menduan, se nuk do t’u vinte rradha kurrë për të marrë mëndatin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *