Stop – Bashkia e Peshkopisë dhe shkeljet flagrante të tenderit të rrugës! (26 dhjetor 2017) – Stop

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *