Stop – Arroganca e prokurorit/Nipin mund ta coj nga arresti shtepiak ne burg! (05 maj 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – Arroganca e prokurorit/Nipin mund ta coj nga arresti shtepiak ne burg! (05 maj 2020)

Stop sjell pamjet filmike të karburantit të Shkozetit, që janë dhe alibia e pafajësisë së Ledion Cacës. Vec kësaj, xhaxhai i Ledionit, Qazim Caca,ka takuar prokurorin e cështjes Florian Bonjaku, i cili është i ri në këtë dosje dhe nuk ia ka idenë asaj.Bonjakut nuk i pëlqen interesimi dhe i thotë familjarit të të akuzuarit, se mund ta cojë edhe nga arresti i shtëpisë në burg, edhe pse tashmë në dosje janë pamjet filmike të karburantit, ku duket Ledion Caca në Duurës në orën 1 të natës në 16 gusht 2019, në të njëjtën ditë dhe orë të ngjarjes së tritolit në Nikël.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *