Stop/ 5 vjet ne 5 minuta-Stop-4 Janar 2021 – Stop
Të Gjitha

Stop/ 5 vjet ne 5 minuta-Stop-4 Janar 2021

Si sot 5 vjet më parë, nisi projekti më i ri i televizonit Klan, emisioni satiro-investigativ “Stop”.Garancia e logos së TV Klan, Saimiri dhe Genti, të sprovuar në disa dekada përvojë televizive, mbështetur nga stafi i gazetarëve, operatorëve dhe montazhierëve më të talentuar në tregun mediatik, i vunë vulën nisjes me këmbë të mbarë të programit. Dhjetra denoncime, investigime, zgjidhje problemesh, dhjetra familje të bëra me shtëpi, ka qenë misioni ynë, që në nisje 5 vjet më parë e deri më sot në emisionin 1133.Në këtë 5 vjetor të programit, në 5 minuta ju sjellim një historik të shkurtër të rrugët

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *