Stop – 1 maji i karantines/Polici i doganes Tirane i merr para shtetasit serb! (06 maj 2020) – Stop
Të Gjitha

Stop – 1 maji i karantines/Polici i doganes Tirane i merr para shtetasit serb! (06 maj 2020)

Pak ditë më parë ishte 1 maji, dita e punëtorëve dhe në këtë 1 maj të pazakontë të pandemisë së koronavirusit, kemi zhvilluar intervista me qytetarët e kryeqytetit.Stop sjell një video, që tregon, sesi një polic i doganës së Tiranës, i merr 5 euro një shtetasi serb, duke i kërkuar “kafe” për shërbimin, për të cilin paguhet.Pamjet janë filmuar nga një tjetër qytetar, që ishte në doganë për punë dhe që ka parë e dokumentuar gjithë situatën.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *