“Skaneri kap petet e kokaines” Basha akuzon Ramen

E enjtja është ditë kur ekranet e Tv-ve dhe portalet, gëlojnë ng lajmet e parlamentit. Në kemi përzgjedhur disa nga momentet pikante të punimeve të Kuvendit nga ky sesion.Ajo, që bie në sy, është, se debati dhe batutat nuk kanë qenë më nga dyshja Berisha-Rama, por nga Basha-Rama.

Të Fundit