Shtohen “viktimat” e Ilda Kërkapit, qytetari i kërkon paratë mbrapsht-Stop-11 Mars 2021 – Stop
Të Gjitha

Shtohen “viktimat” e Ilda Kërkapit, qytetari i kërkon paratë mbrapsht-Stop-11 Mars 2021

Pak ditë më parë transmetuam rastin e mashtrimit të një qytetareje nga ana e shtetases Ilda Kërkapi. Kjo e fundit u premtonte “viktimave” të veta vende pune, në këmbim të parave në dorë. Sot transmetojmë një tjetër video, që tregon për një tjetër të mashtruar nga ana e Ilda Kërkapit dhe që përpiqet, të marrë mbrapsht paratë e veta

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *