Sherr te kisha e Laçit, njëri përfundon në spital në gjendje të rëndë – Stop
Lajme, Të Gjitha

Sherr te kisha e Laçit, njëri përfundon në spital në gjendje të rëndë

Një sherr me thika ka ndodhur ditën e sotme te kisha e Laçit.

Pas një konflikti të çastit një person është plagosur me thikë dhe është dërguar në spital në Tiranë në gjendje të rëndë.

Nuk dihen ende motivet e këtij sherri dhe se kush janë personat e përfshirë në ngjarje.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *