Sherr mes shqiptarëve në Greqi, njëri prej tyre qëllohet me thikë në kokë dhe bark

Një 40-vjeçar shqiptar është dërguar në spitalin “Papageorgiou” i plagosur me thikë në kokë dhe në bark, pas një sulmi në Selanik, ndërsa sipas policisë, autori dyshohet të jetë një bashkatdhetar.

Të Fundit