Sarandë/Prokuroja e gjyqtari pushojnë çështjen e dhunës ndaj doganierit-Stop-10 Shkurt 2021 – Stop
Të Gjitha

Sarandë/Prokuroja e gjyqtari pushojnë çështjen e dhunës ndaj doganierit-Stop-10 Shkurt 2021

Lidhur me pushimin e cështjes për “dhunë për shkak të detyrës”, nga ana e agjentit doganor, kemi realizuar një takim me prokuroren Aurora Hajro, e cila duket, që nuk ka argument ligjor e moral, për të justifikuar pushimin e cështjës.Ky vendim e rëndoi situatën, pasi dhunuesi u la i lirë dhe nisi të përndjekë dhe dhunojë psikologjikisht familjen e doganierit.Ky i fundit dhe bashkëshortja e tij tregojnë, se kanë një vit, që persekutohen dhe përndiqen nga I.I, i cili i ka shkuar edhe poshtë shtëpisë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *