Rama publikon pamjet e punimeve tek Piramida: Do transformohet në… – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Rama publikon pamjet e punimeve tek Piramida: Do transformohet në…

Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë në rrjetet sociale pamje nga punimet tek Piramida në Tiranë.

Krahas videos, kreu i qeverisë shkruan në “Facebook” se Piramida do të transformohet në qendrën më të madhe të Inovacionit Teknologjik në rajon, nën mbikëqyrjen e arkitektit të famshëm holandez Winny Mass.

Postimi i kryeministrit Rama

Mirëmëngjes dhe me këto detaje të punës që vijon për transformimin e Piramidës në qendrën më të madhe të Inovacionit Teknologjik në rajon, nën mbikëqyrjen e arkitektit të famshëm hollandez Winny Mass, ju uroj një të diel të bukur.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *