Viti i ri shkollor, Kushi uron nxënësit: Zyra ime do jetë më shumë e juaja – Stop
Lajme, Të Gjitha

Viti i ri shkollor, Kushi uron nxënësit: Zyra ime do jetë më shumë e juaja

Ministrja e Arsimit dhe Sportit Evis Kushi u është drejtuar me një urim të gjithë nxënësve për fillimin e vitit të ri shkollor.

Nëpërmjet një video-mesazhi, Kushi thekson se në të gjitha shkollat janë marrë masat që ky vit shkollor të jetë sa më i mbarë.

Ndër të tjera ajo u bën thirrje nxënësve që t’i kushtojnë kujdes maksimal masave anti-Covid.

Kënaqësia më e madhe për mua është që ju nesër do të nisni vitin e ri shkollor dhe do t’i mbushni klasat tuaja me gjallëri dhe dashuri. Kjo zyrë më shumë se sa e imja është e juaja dhe do të jetë gjithmonë e hapur për çdo nevojë apo shqetësim tuajin. Siguria dhe shëndeti juaj është elementi më i rëndësishëm për të gjithë ne, prandaj lutja ime për ju është që t’i respektoni të gjitha masat në shkollë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *