Rama per femijet si ariu Silva! – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”

Rama per femijet si ariu Silva!

Kryeministri Rama ishte sërish sot, për të parë, sesi jetojnë banorët e prekur nga tërmeti i 26 nëntorit dhe që janë akomoduar në stuktura hoteliere.Rama tha, se ishte bërë si ariu Silva, kur një djalë i vogël thërriste të ëmën, duke treguar me gisht nga kryeministri

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *