Rama nesër live në Facebook: Kemi kaq shumë gjëra për të folur – Stop
Aktualitet, Lajme, Të Gjitha

Rama nesër live në Facebook: Kemi kaq shumë gjëra për të folur

Kryeministri Edi Rama do t’i rikthehet komunikimit me qytetarët nëpërmjet platformave online.

Kreu i qeverisë ka njoftuar se nesër ne orën 11:00 do të jetë drejtpërdrejt në Facebook dhe Instagram.

Rama thotë se ka kaq shumë gjëra për të folur, ndërsa u bën thirrje qytetarëve që t’i dërgojnë pyetje.

“Çdo pyetje është e mirëseardhur”, shkruan Rama në postimin e tij.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *