Rama heq poturet ne Berlin! – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”

Rama heq poturet ne Berlin!

Kryeministri Rama ishte sot në Berlin në një vizitë zyrtare, gjatë së cilës takoi kancelaren gjermane Angela Merkel. Edhe pse kishte thënë, se ai vishej me poture edhe në takimet me Merkel, Rama sot i kishte braktisur ato dhe u shfaq me kostum zyrtar.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *