Ambasadorja amerikane e paduruar te njohe traditat tona! – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”

Ambasadorja amerikane e paduruar te njohe traditat tona!

Sot ambasadorja e re amerikane Juri Kim, pasi dorëzoi letrat kredenciale në presidencë, mbajti dhe fjalën e parë publike. Ajo tha, se mezi pret, që të njihet me vendin dhe kulturën tonë.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *