Stop – Rama nga Berlini ne Bruksel/ Rai 3 shifra bombe per kanabisin shqiptar! (28 janar 2020) – Stop
POLITIKA ALLA “STOP”

Stop – Rama nga Berlini ne Bruksel/ Rai 3 shifra bombe per kanabisin shqiptar! (28 janar 2020)


Kryeministri Rama nga Berlini fluturoi drejt Brukselit, ku do të takohet me presidenten e KE-së dhe kreun e Nato-s, në cilësinë e kreut të OSBE-së.Para nisjes Rama publikoi në facebook-un e tij një thënie të shenjtë: kush ua kthen njësoj atyre, që i bëjnë keq, ai është njësoj si ata. Ndërsa kush nuk ua kthen të keqen njerëzve, që i bëjnë keq, ai është zotëria i tyre.Rai 3 ka transmetuar një kronikë për drogën në Shqipëri, ku thuhet, se së fundi kultivimi i bimëve narkotike është rritur me 1200%.Në Shqipëri ka hyrë farë e modifikuar vietnameze, që shton rendimentin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *