Rama: Çelja e aerodromit të Gjirokastrës, një hapësirë më shumë për turizmin – Stop
Aktualitet, Të Gjitha

Rama: Çelja e aerodromit të Gjirokastrës, një hapësirë më shumë për turizmin

Kryeministri Edi Rama ka ndarё ditёn e sotme nё rrjete sociale njё video nё tё cilёn tregohen disa momente nga aerodromi i Gjirokastrёs.

Disa vizitorё ndodhen tё pranishёm tё cilёt po shijojnё spektaklin e dhuruar dhe ndjesinё e fluturimit.

Kryeministri uroi “njё tё dielё tё mbarё”, nё eksperiencёn e çeljes sё aerodromit tё Gjirokastrёs.

“MIRËMËNGJES

dhe me eksperiencën e çeljes së aerodromit të Gjirokastrës, një hapësirë më shumë për turizmin e zonës, ju uroj një të dielë të mbarë.”, ka shkruar Rama.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *