Qytetarët dhe parlamenti i “gladiatorëve”. 18 prill 2018 – Stop
Të Gjitha

Qytetarët dhe parlamenti i “gladiatorëve”. 18 prill 2018

Komisioni Europian i hapi dritën jeshile nisjes së negociatave për anëtarësim të Shqipërisë në BE. Por të enjten e kaluar seanca parlamentare u shndërrua në arenë “gladiatorësh”, ku nuk munguan goditjet me miell, ujë e vezë. Renaldo ka intervistuar qytetarët për këto skena të të zgjedhurve, duke improvizuar edhe mjetet e tyre të dhunës.

 

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *