Polici i doganes i merr para shtetasit serb! – Stop
KLIPET

Polici i doganes i merr para shtetasit serb!

Stop sjell një video, që tregon, sesi një polic i doganës së Tiranës, i merr 5 euro një shtetasi serb, duke i kërkuar “kafe” për shërbimin, për të cilin paguhet.Pamjet janë filmuar nga një tjetër qytetar, që ishte në doganë për punë dhe që ka parë e dokumentuar gjithë situatën.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *