1 maji i karantines! – Stop
KLIPET

1 maji i karantines!

Pak ditë më parë ishte 1 maji, dita e punëtorëve dhe në këtë 1 maj të pazakontë të pandemisë së koronavirusit, kemi zhvilluar intervista me qytetarët e kryeqytetit

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *