Peshkopi/ Polici i denuar me pare per dhune, prokurori:Nuk behet Shqiperia-Stop-26 Maj 2021 – Stop
Të Gjitha

Peshkopi/ Polici i denuar me pare per dhune, prokurori:Nuk behet Shqiperia-Stop-26 Maj 2021

“Stop” ka mësuar, se Bukurosh Zagrati në periudhën 1982-‘83 ka dhunuar një bashkëfshatar dhe është dënuar me 6 muaj burg, gjë, që nuk e lejoj atë, të jetë efektiv policie.Fillimisht Bukuroshi e mohoi këtë fakt, por më pas u detyrua ta pranojë.Një vit e gjysmë nga konflikti me të moshuarit Muca dhe në kushtet e mosvendosjes së drejtësisë, djali i të moshuarve konfliktohet me Bukuroshin, dhe ky i fundit mbeti i plagosur, ndërsa djali përfundoi në burg.I pyetur për këtë pasojë të moszbardhjes së dosjes, prokurori Rifat Kojku, thotë, se kjo është Shqipëria, që nuk ka për t’u bërë kurrë, ndaj të mos lodhemi kot.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *