Odeta sjell ne jete Hanen/Spitali i Kukesit hedh mbetjet e covid 19 ne plehra – Stop-15 Dhjetor 2020

Të dielën gazetarja e emisionit “Stop”, Odeta Gjevori solli në jetë vajzën e saj, që e quajti Hana. Redaksia përshëndet mami Odetën dhe Hanën e saj në nisje të programit.Kryeministri Rama ishte sot në një bashkëbisedim me gazetarët, ku njoftoi shpërblimet e fundvitit për pensionistët. Gjatë këtij komunikimi, u ndërpre disa herë sinjali dhe hyri një pjesë nga seriali “Friends”.Një video e ardhur në redaksinë tonë tregon, sesi mbetjet e covid 19 në spitalin e Kukësit hidhen në kosha plehrash si mbeturina të zakonshme.

Të Fundit