“Nuk ta ngrefin” Ahmetaj flet për shkarkimin – Stop
KLIPET, POLITIKA ALLA “STOP”

“Nuk ta ngrefin” Ahmetaj flet për shkarkimin

Ish zëvendëskryeministri Arben Ahmetaj u pyet për zhveshjen e tij nga detyra në ekzekutiv dhe drejtimi politik i qarkut të Vlorës. Ahmetaj tha, se ky informacion ishte nga ato lajmet e vogla, që ndoshta ta ngrefin.

Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *